Simply Stainless SS32-CCK-7-1800 Counter Conversion Kit
Payment
  • To suit 1800mm wide dry benches
  • Stainless steel Counter Conversion Kit
  • 1.2mm thick stainless steel with a No.4 finish
  • Lifetime Warranty See details
  • Dimensions: 1200 (L) x 700 x 900mm (H)