Simply Stainless SS02-7-1500LB SS Bench - Splashback
Payment
Accessories
  • Leg Brace replacing undershelf
  • Undershelf not included
  • 1.2mm gauge, high quality stainless steel
  • Reinforcing: 3 mm zinc aluminium coated steel
  • Legs: 38 mm round SS tube frame; satin polished
  • Adjustable plastic feet
  • Supplied flat packed ready for assembly
  • Rear Splashback 150 mm high