Home : Brands : Simply Stainless : Simply Stainless SS03-7-1500 SS Mobile Bench
Simply Stainless SS03-7-1500 SS Mobile Bench
Payment
Accessories
  • 1.2mm gauge, high quality stainless steel
  • 150 mm Castors; all swivel; 2 locking
  • Undershelf: 1.0 mm thick high grade