Home : Brands : Yellow Induction : Yellow Induction Y1000WCS Portable Counter Top Induction Hob
Yellow Induction Y1000WCS Portable Counter Top Induction Hob
Payment
  • Free Standing Unit
  • Attractive chrome stand
  • On-board controls and rear chafer support
  • Easy to use touch controls
  • Ceramic glass plate
  • Cooking plate size: 360mm x 380mm X 4mm thick
  • Power: 240V; 10A
  • WARRANTY: 13 months P & L
  • Dimensions: 385 x 385 x 100mm(h)