Home : Brands : Oscartielle : Arneg PHOENIX1955 OSCARTIELLE 1955mm Phoenix Semi Vertical Display
Arneg PHOENIX1955 OSCARTIELLE 1955mm Phoenix Semi Vertical Display
  • Condensing unit R404A
  • 2 panoramic glass endwall 40mm thick each
  • Castors
  • Working Temperature: 0°C/+2°C
  • Warranty: 12 months Parts & Labour
  • Power: 10 Amps
  • Dimensions: 1995 x 875 x 1510mm[h]